Петък 18, Юни 2021г.

ПРОГРАМА ЗА ИЗВЪНКЛАСНИТЕ ДЕЙНОСТИ НА I-III КЛАС ЗА ПЕРИОДА 1.06-23.06.2021Г.

Публикувана на: 20.05.2021г. (обновена на: 08.06.2021 06:11:00)

Програма за организиране на дейности по интереси

с учениците от 1 клас

Дата

Тема

Място на провеждане

1.

01.05.21г.

Посещение на библиотеката и отпразнуване на 1 юни - Деня на детето

Рисунки на асфалт

Библиотеката в с. Конуш

2.

02.05.21г.

Отбелязване на 2 юни – Ден на Ботев и на загиналите за освождение на България

Работен лист за Христо Ботев

Класна стая

3.

03.05.21г.

Рисунки с пръсти

Класна стая

4.

04.05.21г.

Любима книжка – четене с разбиране

Класна стая

5.

07.05.21г.

Игри по избор на двора

Двора на училището

6.

08.05.21г.

Занимателна математика

Класна стая

7.

09.05.21г.

Любимо животно – разказ и рисунка

Класна стая

8.

10.05.21г.

Пешеходна книжка – презентация

Класна стая

9.

11.05.21г.

Любими песни

Класна стая

10.

14.05.21г.

Любими игри

Двора на училището

11.

15.05.21г.

Реши и оцвети

Класна стая

12.

17.05.21г.

Агресия и въздържание – презентация

Класна стая

13.

21.05.21г.

Рисунки с геометрични фигури

Класна стая

14.

22.05.21г.

Апликация на тема лято

Класна стая

15

23.05.21г.

Игри и песни на двора

Двора на училището

 

Изготвил: А. Димитрова

 

 

 

     

 

 

 

 

проект на ТЕМАТИЧНА ПРОГРАМА

       
     

ЗАНИМАНИЯ ПО ИНТЕРЕСИ                                  3 КЛАС

01.06.-23.06.2021 год.

   

Ном.по

 

 

ТЕМА

 

 

ДАТА

МЯСТО НА

БРОЙ

НАЧАЛЕН

ред

 

 

 

 

 

 

ПРОВЕЖДАНЕ

ЧАСОВЕ

ЧАС

1

Здравей,весело лято! /рисунка  на асфалт

 

01.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

1-ви юни-Ден на детето!/Спортни игри

 

 

уч.двор

 

 

 

2

Природата и ние. Филм.

02.06.

уч.двор

 

3

8:00

 

Спортни игри.

 

 

 

 

 кл.стая

 

 

 

3

Танци.Музика.

 

 

 

03.06.

т.зала

 

3

8:00

 

Игри на открито

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

4

Танци.Музика.

 

 

 

04.06.

т.зала

 

3

8:00

 

Игри на открито

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

5

В света на приказките.

 

 

07.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Моята любима книжка

 

 

 

уч.двор

 

 

 

6

Забавна математика

 

 

08.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Народна топка

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

7

Пъстра ваканция.Помагало

 

 

09.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Спортни игри.

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

8

Най-добър четец.Приказки.

 

 

10.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Игри на открито

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

9

Аз танцувам.

 

 

 

11.06.

зала

 

3

8:00

 

Интрактивни упражнения 

 

 

 

 

 

 библ.

 

 

 

10

Бъдещето през моите очи-

 

 

14.06.

зала

 

3

8:00

 

Интерактивен маратон

 

 

 

библиотека

 

 

11

Моите любими занимания.Лексикон

 

15.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Спорт на открито

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

12

Пъстра ваканция-помагало

 

 

17.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Занимателни игри

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

13

Пъстра ваканция-помагало

 

 

21.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Щафетни игри

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

14

Аз пея и танцувам

 

 

 

22.06.

т.зала

 

3

8:00

 

Рисунки на асфалт

 

 

 

 

уч.двор

 

3

 

15

Хайде на море!Морско дъно.

 

 

23.06.

кл.стая

 

3

8:00

 

Детска дискотека

 

 

 

 

уч.двор

 

 

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Учителите си запазват правото да правят промени в дневните теми,ако има различни желания,изразени от децата и заедно с тях е взето решение за друга дейност,или поради други възникнали обстоятелства.

                                                                                                   

                                                                                                                    Изготвили:

                                                                                                     Мария Маринова  и  Анета Грозева

Сподели: